"Народний художній колектив"
ансамбль спортивного бального танцю
"Карнавал".
 У 2017 році ансамбль "Карнавал" відзначив свій 30-річний ювілей. Всі ці роки ним керують його засновники Ірина та Геннадій Вікатто. За ці роки виховано безліч високопрофесійних пар в латиноамериканській та європейській програмах спортивних танців, які з честю представляли Маріуполь на Чемпіонатах і Кубках України, Європи та Світу. Танцювальним парам "Карнавалу" аплодували шанувальники сучасного бального танцю Парижа, Відня, Лондона, Афін, Токіо, Сеула, Москви, Каїра, Сан-Франциско, Барселони, Манхайма, Братислави, Белграда, Варшави, .... В цілому вихованці Геннадія і Ірини Вікатто представили Україну в 36 країнах світу. Ансамбль сучасного бального танцю "Карнавал" має велику концертну програму, представлену сольними концертами в Маріуполі, Львові, Донецьку, Києві.
Сьогодні - ансамбль "Карнавал" міський центр дозвілля дітей та молоді. Професійні тренери та хореографи проводять заняття в усіх напрямках сучасної бальної хореографії.
У колективі вивчаються латиноамериканські та західноєвропейські танці. Крім групових занять найталановитіші вихованці займаються за індивідуальною програмою навчання.

Участь у конкурсах та змаганнях

1/42

Солісти ансамблю "КАРНАВАЛ" - 2018

1/26

© 2019      Маріупольський міський Палац

                 естетичного виховання. 

  • Белая иконка facebook
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now